testing loudspeakers

AES w Rzymie i Audio Video

Będąc na 134-tej konwencji AES, albo nawet przed nią, wydawało mi się, że będzie możliwość dzielenia się tutaj wnioskami z tego wydarzenia.

Nie było szans. Terminarz był tak napięty, że nie było najmniejszych szans na pisanie i publikowanie relacji. Zresztą, na obecnym, skromnym etapie tego bloga, wydawało się bardziej sensownym czerpanie garściami z AES-u w Rzymie, a relację należy przełożyć na później. Tak też się stało.

AES134KeynoteCrowd

 

Poza tym, relacją z AES-u żywo zainteresował się miesięcznik Audio Video, więc postanowiłem właśnie tam przekazać tekst o Audio Engineering Society i wydarzeń z nim związanych. Poza tym zasięg Audio Video jest znacznie większy od mojego bloga, dzięki czemu jest większa szansa poszerzenia wiedzy o wspaniałej organizacji, za jaką uważam AES.

Tekst starałem się napisać językiem „lekkim, łatwym i przyjemnym”, bez wdawania się w szczegóły, których na AES oczywiście było sporo. Wiadomo, jak na moją techniczną głowę, nie lada wyzwanie, ale mam nadzieję, że tekst zostanie przeczytany przez choćby paru entuzjastów 🙂

Zachęcam do lektury czerwcowego wydania Audio Video.

Greg Burk Trio @ AES134W uzupełnieniu do informacji w artykule dodam tylko, że nagrania z krótkiej sesji Greg Burk Jazz Trio są jednak dostępne dla wszystkich, nie tylko członków AES, jak deklarowano przed imprezą. To oczywiście dobrze. Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://www.aes.org/events/134/jazz/